Cuma, Ağustos 19, 2022
Ana SayfaAntalyaAntalya OSB'nin şampiyonu belirlendi

Antalya OSB’nin şampiyonu belirlendi

 

ANTALYA, (DHA) – BU yıl altıncısı düzenlenen Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu, ANKUTSAN oldu.

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Antalya OSB CUP Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, ANKUTSAN ile BİM arasında oynanan final müsabakası ile sona erdi. Büyük heyecana sahne olan müsabakanın kazananını, penaltı atışları belirledi. Normal süresi 2-2 biten karşılaşmayı, penaltı atışlarında üstünlük sağlayan ANKUTSAN takımı kazanarak, Antalya OSB CUP Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu. Takıma kupa ve madalyalarını Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasanali Gönen verdi.

Antalya OSB Teknik Koleji Spor Tesislerinde 32 takımın katılımıyla gerçekleşen ve yaklaşık 2 ay süren turnuvanın ikincisi olan BİM takımı, kupa ve madalyalarını Antalya OSB Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İncir’den aldı. Aynı gün oynanan üçüncülük maçında ise AGT Ağaç Sanayi ile Antalya OSB Jandarma Karakolu takımları karşı karşıya geldi. Müsabakayı 4-2 kazanarak turnuva üçüncüsü olan AGT takımına kupa ve madalyalarını Antalya OSB Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Budak, dördüncü olan Jandarma Takımına ise Antalya OSB Bölge Müdürü İlhan Metin verdi. Turnuva boyunca sergilediği sportmenlikten ötürü KOPPERT takımı, Antalya OSB CUP 2022’nin en centilmen takımı seçildi. Turnuva süresince 17 gol atan Ankutsan takımından Kutlay Narlı ile BİM takımından Kenan Yıldız, Antalya OSB CUP 2022 Gol Kralı unvanını paylaşan iki isim oldu. Krallara ödülünü, Antalya OSB Bölge Müdürü İlhan Metin verdi.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler