Cuma, Ağustos 19, 2022
Ana SayfaAntalyaAntalyalı eczacılardan bol kahkahalı oyun

Antalyalı eczacılardan bol kahkahalı oyun

 

Yusuf DEMİR/ANTALYA,(DHA) – ANTALYA Eczacı Odası Çatlak Havan Tiyatro Topluluğu, ‘Çılgın Bir Aşk’ adlı komedi eseri sahneledi. İzleyiciler, oyun sonrası topluluk üyelerini dakikalarca alkışladı.

Ayşe Sinem ile Çağdaş Çobanoğlu’nun sahneye uyarladığı, Ayşe Sinem Korola’nın yönettiği, Dünya Cihan Özhan’ın yardımcı yönetmenlik, Seval Anik’in asistanlık görevlerini üstlendiği, Şimal Ertek’in koreografisini hazırladığı ‘Çılgın Bir Aşk’, Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) Aspendos Salonu’nda tiyatro severlerle buluşturuldu.

Dekor ve kostümlerini Ümit Bilben ile Ekip Antre’nin, ses ve ışık düzenini de Ömer Mert’in hazırladığı eserde Mustafa Çelebi, Halime Ceren Hoda, Arzu İnce, Ümit Bilben, İlker Bostan, Taylan Erman, Gaye Demirel, Mustafa Koca, Burçak Yağan Horuz, Ufuk Kökerer, Aysu Akbarova, Nilah Tahtakın, Şefika Erbağcı, Betürl Gülen, M. Cem Çoban, A. Hamdi Karagöz, Necip Fazıl Aşkaroğlu, Mustafa Arıtürk rol aldı. 

Tek perdelik komedi eser ‘Çılgın Bir Aşk’a izleyici ilgisi yoğun oldu. Salonda boş koltuk kalmadı. Çatlak Havan Tiyatrosu oyuncuları izleyenleri hem düşündürdü hem de güldürdü. Keyifli, neşeli dakikaların yaşandığı eserin oyuncuları alkış yağmuru altında sahneden ayrılırken, Antalya Eczacı Odası yöneticileri çiçekle teşekkür etti.(DHA)

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler