Perşembe, Haziran 30, 2022
Ana SayfaEğitimBirey'de öğrenciler için kabul sınavı

Birey’de öğrenciler için kabul sınavı

Anasınıfından lise son sınıfa kadar eğitim veren Antalya Birey Okulları, geleceğine yön vermek isteyen öğrencilere kabul sınavı açıyor. Yarıyıl tatilinin ardından 5 Şubat itibarıyla her cumartesi gerçekleştirilecek olan ve yüzde 100’e varan burs imkanı sağlayacak sınav için başvurular başladı.

Ali Uğur tarafından 2017 yılında kurulan Antalya Birey Okulları, her yıl gerçekleştirdiği kabul sınavı ile öğrencilerin başarı düzeylerini görmelerine ve eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Bu yıl 5 Şubat Cumartesi itibarıyla her cumartesi günü gerçekleştirilecek sınava 4, 5, 6, 7, 9, 10 ve 11’inci sınıflarda okuyan öğrenciler katılabilecek. 2022-2023 eğitim-öğretim dönemi için sınav başvurularını almaya başlayan Antalya Birey Okulları, 4 Şubat Cuma gününe kadar başvuruları kabul edecek.

Antalya Birey Okulları Kabul Sınavı 4, 5, 6 ve 7’nci sınıflar için Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerini, 9, 10 ve 11’inci sınıflar için Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyal Bilimler, Matematik, Fen Bilimleri derslerini içerecek.

Akdeniz Pazar – Son dakika haberleri

Antalya, eğitim, öğrenci, Birey, sınav, Antalya haberleri, Antalya son dakika

Diğer haberler

İlgi çeken haberler