Cuma, Temmuz 1, 2022
Ana SayfaAntalyaCeyhun Yılmaz, öğrencilerle buluştu

Ceyhun Yılmaz, öğrencilerle buluştu

 

Engin ANAK/ALANYA, (DHA)- ÜNLÜ radyo, televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, Antalya’nın Alanya ilçesinde üniversitelilerle buluştu. Yılmaz öğrencilik yılları ve kariyerine nasıl başladığını esprilerle anlattı.

Radyo dünyasının ünlü ismi Ceyhun Yılmaz, Alanya Hamdullah Eminpaşa Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Etkinlik Ceyhun Yılmaz için hazırlanan kısa film ile başladı. Yılmaz, söyleşide Alanya’nın kariyerinde büyük etkisi olduğunu belirtti. Kariyerine radyo programı sunuculuğuyla başladığını dile getiren Yılmaz, “Kariyerimin ilk yıllarından bu yana Alanya’ya gelirim. Spor yorumculuğum sırasında da sık sık Alanya’yı ziyaret ederdim. Burada çok sevdiğim değerli dostlar edindim. Alanya’nın bende ayrı bir yeri vardır” dedi.

Kendini anlatıcı olarak tanımlayan Ceyhun Yılmaz, çocuk yaşlarda bu özelliğini keşfederek ilerlediğini söyledi. Ailesinin başlarda radyoculuk mesleğine sıcak bakmadığını ancak kariyeri ilerleyince kabullendiklerini anlatan Yılmaz, mesleğinde yaşadığı komik anıları öğrencilerle paylaştı. Yaklaşık 1 saat süren söyleşinin sonunda öğrenciler ünlü komedyeni ayakta alkışladı.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler