Çarşamba, Eylül 28, 2022
Ana SayfaManavgatCHP’de Asım Bozkurt’a önemli görev

CHP’de Asım Bozkurt’a önemli görev

Cumhuriyet Halk Partisi’nin hafta sonunda Ankara’da düzenlenen 37’nci Olağan Kurultayı’nda Manavgat’ın sevilen isimlerinden Asım Bozkurt, kurultay sonuç bildirgesini hazırlamak için oluşturulan ekibin içinde yer aldı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeniden genel başkanlığa seçildiği CHP 37’nci Olağan Kurultayı hafta sonunda Ankara’da gerçekleştirildi. Sonuç bildirgesini hazırlamak amacıyla her ilden bir delegenin seçildiği komitede Antalya’yı, Manavgat’ta sevilen isimler arasında yer alan ve partinin bütün kademelerinde görev yapan Asım Bozkurt temsil etti. Kurultayın ardından ilan edilen seçim bildirgesiyle, ülkenin durumu ve partinin hedefleri ilan edildi.

ASIM BOZKURT’TAN TEŞEKKÜR

Asım Bozkurt, yaptığı açıklamada, kurultayda seçim bildirgesinin hazırlayan komitede görevlendirilmesinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, “37’nci olağan kurultayımızda sonuç bildirgesi hazırlamak üzere her ilden bir temsilci görevlendirilmiştir. Beni göreve layık gören  il yönetimine ve kurultayda isim isim okunup  yetkilendiren tüm kurultay delegelerimize şükranlarımı sunarım.Bu çalışmalar sonucunda manifesto niteliğinde bir sonuç bildirgesi çıkmıştır. Kurultayımızda alınan kararların tüm halkımıza ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN
Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: