Pazar, Temmuz 3, 2022
Ana SayfaTurizmSeyahatCorendon Airlines, seyahat acenteleri ile buluştu

Corendon Airlines, seyahat acenteleri ile buluştu

 

ANTALYA, (DHA) – CORENDON Airlines, Avrupa’dan Kayseri’ye düzenlediği direkt uçuşları ve sunduğu ek hizmetleri tanıtmak üzere Kayseri’deki seyahat acenteleri ile bir araya geldi.

Avrupa’dan Anadolu’ya sunduğu direkt uçuşları her geçen gün artıran Corendon Airlines, Kayseri’ye sunduğu direkt uçuşları ve yeni hizmetlerini tanıtmak üzere şirketin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile Kayseri’de düzenlenen özel bir akşam yemeğinde seyahat acenteleri ile buluştu.

Yaz 2022 sezonunda Avusturya, Almanya, Hollanda ve İsviçre’nin 14 meydanından Kayseri’ye haftada 32 direkt uçuş sunan Corendon Airlines, hem Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarına daha kolay ve konforlu seyahat imkanı sunmak hem de bölge turizmini desteklemek amacıyla kış sezonunda da Almanya ve Hollanda’dan planladığı direkt uçuşlar ile operasyonlarına yıl boyunca kesintisiz devam edecek.

Seyahat acentelerinin yüksek katılım sağladığı davette acentelere seslenen Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Yıllar içerisinde artırdığımız Anadolu hatlarımızın gördüğü ilgiden çok memnunuz. Bu uçuşlarımızın Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarını da çok memnun ettiğini gözlemliyoruz. Direkt uçuş sunduğumuz Anadolu destinasyonlarımız arasında hem etnik hem de turistik potansiyele sahip olan Kayseri, operasyonlarımızda önemli yere sahip. Bizler de bu destinasyona planladığımız uçuş programını genişleterek ve operasyonlarımızı 12 ay sürdürerek bölgeye verdiğimiz değeri ve önemi göstermeye gayret ediyoruz” dedi.

Davete katılan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı, Corendon Airlines’in bölgeye ve özellikle Erciyes’teki kış turizmine verdiği katkılardan dolayı Yıldıray Karaer’e plaket takdim etti.

Teknoloji araştırmacısı ve yazar Serdar Kuzuloğlu, davette konuk konuşmacı olarak sahne aldı. Konuşmasında seyahat alanındaki teknoloji ve trendlerden bahseden Kuzuloğlu, acentelerin ilgisini topladı.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler