Çarşamba, Haziran 29, 2022
Ana SayfaAntalyaEczacı Gelişim Kooperatifi'nin yeni başkanı Hanife Demir

Eczacı Gelişim Kooperatifi’nin yeni başkanı Hanife Demir

 

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) – ECZACI Gelişim Kooperatifi 4’üncü Olağan Genel Kurulu’nda Başkan Onur Özgüven, Hanife Demir’e görevi devretti.

Eczacı Gelişim Kooperatifi, 4’ncü Olağan Genel Kurulu, Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapıldı. Çok sayıda eczacının katıldığı genel kurulda divan heyetinin seçilmesinin ardından açık oylama yapıldı. Mevcut başkan Fehmi Onur Özgüven, tek listeyle seçime giren Hanife Demir’e başkanlık görevini devretti.

Hanife Demir, Eczacı Gelişim Tevzi Kooperatifi’nde kurucu ortaklar arasında yer aldığını hatırlatarak, kooperatifin başkanlığını yapacak olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti. Demir, “Birlikte çok keyifli işler yaptık. Güldük, eğlendik ve çok yorulduk. Ben çok yoruldum dediğim anda şu an buradayım ama yorulmamışım. Daha çok yapacağımız güzel işler olduğunu düşünüyorum. Çok keyifli bir ekip oluşturduk. İlk günden beri söylediğimiz bir şey var. Yönetim kurulunda ismi olan 20 arkadaşımız değil, kooperatifimize üye olan şu an 101 ortağımız ve 5 tane de resmi süresini bekleyen ortağımız var aslında hepimiz yönetim kuruluyuz. Gerçekten kooperatif bizim çocuğumuz. Lütfen toplantılara katılalım ve fikir beyan edelim. Her fikir bizim için çok kıymetli. Yeni şeyler üretmek ve yeni şeyler yapabilmek için hepinize ihtiyacımız var. Birlikte güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum” dedi. Hanife Demir, eski başkan Fehmi Onur Özgüven’i onursal başkan olarak seçtiklerini söyledi.

YENİ LİSTE

Başkan Hanife Demir’in yeni yönetim kurulu asil listesinde şu isimler yer aldı; İlker Bostan, Mustafa Eren Toraman, Tuba Hacıbeyoğlu, Taylan Erman, Cansın Şipit, Ayşe Edikli. Yönetim kurulu yedek listesinde Pınar Tetik Ahıska, Özen Gül Özgüven, Mustafa Cem Çoban, Tuğba Gülşah Cengiz Temel, Alev Sadak, Sinan Demiroğlu, Ali Uçar. Denetleme kurulu asil listesinde Aslı Kaplan, Celal Koç, Süha Erdinç. Denetleme kurulu yedek listesinde Havva Betül Karataş, Ayten Hacıoğlu, Zeynep Tuba Karadağ Akman.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler