Salı, Haziran 28, 2022
Ana SayfaAntalyaEmniyet Müdürü Ulucan'a özel ziyaret

Emniyet Müdürü Ulucan’a özel ziyaret

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) – ANTALYA Down Sendromlular ve Engelliler Derneği ile Kepez Belediyesi işbirliğinde oluşturulan ‘Sevgi Atölyesi’nde istihdam edilen özel bireyler aileleriyle birlikte Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ın misafiri oldu. Ulucan, iş sahibi olan bireyleri kutladı.

Dernek Başkanı Gülcan Ay, yönetim kurulu üyeleri, özel bireyler Mehmet Donuk, Avni Oğuzhan Semiz ve aileleri, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ı makamında ziyaret etti. Ulucan’a eşi Selda Ulucan da eşlik etti, özel konuklar kapıda karşılandı, makam odasında ağırlandı.

KURUMLARA BASKI HİZMETİ

Antalya Down Sendromlular ve Engelliler Derneği Başkanı Gülcan Ay, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’a Sevgi Evi’nde hayata geçirilen projeleri anlattı. Ay, özel bireylerin el sanatları ve baskı atölyesinde kurumlara tişört, şapka, kupa bardak üzerlerine baskı yaptıklarını, kazanç elde edildiğini, özel birey Mehmet Donuk ile Avni Oğuzhan Semiz’e de istihdam imkânı sağlandığını söyledi. Ay, bireylerin maaşla çalışan ‘Sevgi Evi’ personeli olduklarını vurguladı.

ULUCAN BİREYLERİ KUTLADI

Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ile eşi Selda Ulucan, Sevgi Evi’nde aldıkları eğitimlerle engelleri aşarak sosyal hayata karışan, çalışarak aile bütçelerine katkıda bulunan özel konukları Mehmet Donuk ile Avni Oğuzhan Semiz’e sarılıp başarılarını kutladı. Ulucan, dernek başkanı Gülcan Ay’a da çabalarından dolayı teşekkür etti, günün anısına yaş pasta kesildi.

AY’DAN DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Gülcan Ay, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ile eşi Selda Ulucan’ın özel bireylere her zaman kucak açtıklarını, Sevgi Evi’ni çok sık ziyaret ettiklerini, özel bireylerin çalışmalarını yakından izlediklerini hatırlattı. Dernek Başkanı Ay, “Gönülden yaptığınız gönüllülüğünüzün farkındayız” diyerek Ulucan çiftine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler