Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaSon dakikaEnpara müşterileri hangi saatlerde kart ve hesaplarını kullanamayacak? Kullanım kısıtı nedir? Kullanım...

Enpara müşterileri hangi saatlerde kart ve hesaplarını kullanamayacak? Kullanım kısıtı nedir? Kullanım kısıtı ne zaman sona erecek?

11 Nisan 2021 Pazar Günü Kullanılamayacak

QNB Finansbank’ın dijital bankası Enpara, 11 Nisan 2021 tarihinde Pazar günü işlem kısıtı sunacak. 2.5 milyon müşterinin bakıma gireceği Enpara’da Pazar günü işlem kısıtı uygulanacak. Ancak müşterilerini mağdur etmek istemeyen Enpara bu kısıtlamayı olabilecek en az kullanılan saatlerde uygulayacak.

Pazar Günü 04.00 ile 08.00 Saatleri Arasında Dikkat!

Enpara, 2.5 milyon müşterisi için başlattığı bakım çalışmasında en az kullanılan saatleri tercih etti. 11 Nisan Pazar günü saat 04.00 ile 08.00 saatleri arasında bakım çalışması yapılacak. Böylelikle müşterilere çok daha iyi bir hizmet verilmek amaçlanırken kimsenin mağdur edilmemesi dikkate alınacak.

Herkes Uyarıldı!

Enpara bankası hesap ve kartlarını kullanan tüm müşterileri için uyarıda bulundu. 11 Nisan 2021 Pazar günü saat 04.00 ile 08.00 saatleri arasında bakım çalışması yapılacak. Bu bakım çalışması da geçtiğimiz günlerde SMS, internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden herkese haber verildi. Verilen uyarıda ise kart ve hesapların belirlenen saatler içerisinde kullanılamayabilir olduğunun altını çizdi.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: