Çarşamba, Haziran 29, 2022
Ana SayfaAntalyaGenç Caz Grubu izleyenleri büyüledi

Genç Caz Grubu izleyenleri büyüledi

 

ANTALYA,(DHA) – AKRA Caz Festivali’nin, genç müzisyenleri ve toplulukları desteklemek amacıyla festivale yeni bir soluk getirdiği ve Yekta Kopan’ın sunumuyla ‘Akra Genç Caz’ adı altında sanatseverlerle buluşturduğu gecede genç cazcılar izleyenleri büyüledi.

İKSV ile iş birliği yaparak İstanbul Caz Festivali kapsamındaki Genç Caz+ yarışmasına katılan ve sahne alan grupların yanı sıra Antalya’dan da bir grubun davet edildiği ve her yıl festival kapsamında geleneksel hale getirilecek ‘Akra Genç Caz’ gecesinde bu yıl August, Kick The Switch, Afroloji ve Onat Murat Trio sahne aldı.

Akra Hotels tarafından düzenlenen, Türk Hava Yolları’nın ulaşım sponsoru olduğu 5. Antalya Akra Caz Festivali şimdiye kadar Igor Butman, Fantine, Moskova Caz Orkestrası, Akra Jazz Band, Imany, Deli Bakkal, Kokoroko, Önder Focan Group, China Moses, Neşet Ruacan Quartet ve Antonio Lizana Ensemble gibi isimleri ağırladı. Festival, Mark Eliyahu, Esra Kayıkçı Band ve Fazıl Say konserleri ile 18 Haziran’a kadar sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

 

 

 

Diğer haberler

İlgi çeken haberler