Pazar, Mayıs 15, 2022
Ana SayfaSağlıkHastane koridorlarında 23 Nisan kutlaması

Hastane koridorlarında 23 Nisan kutlaması

 

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) – MEDİCAL Park Antalya Hastanesi’nde Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Prof. Dr. Gayaz Akçirun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hastanede tedavi gören çocuk hastalar için akordiyon çalarak çocuk bayramını kutladı. Çocuk Hematoloji Kliniği’nde ise dünyanın dört bir köşesinden lösemi tedavisi için gelen çocuklara puzzle hediye edildi.

Medical Park Antalya Hastanesi’ndeki doktorlar hastanede tedavi gören çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şarkılar söyleyerek ve hediye armağan ederek kutladı. Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Prof. Dr. Gayaz Akçirun, hasta olan çocuklara moral ve motivasyon desteği sağlamak için hastane koridorunda akordiyon çalarak şarkılar söyledi. Hastane koridorlarında yükselen şarkı seslerini duyan çocuk hastalar ellerine Türk Bayrağı alarak koridora çıktı. Doktorlarının şarkılarına eşlik eden çocuklar, keyifli dakikalar geçirdi.

Çocuk Hematoloji Kliniği’nden Prof. Dr. Mehmet Akif Yeşilipek, Prof. Dr. Vedat Uygun ve Uzm. Dr. Seda Öztürkmen ise dünyanın dört bir köşesinden lösemi tedavisi için gelen Türk ve yabancı hasta çocuklara puzzle hediye etti. Hastanede tüm koridorlarda çocuk hastalar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler