Çarşamba, Eylül 28, 2022
Ana SayfaGündemKaymakam Yiğit’ten anneler günü Anneler Günü ziyaretleri

Kaymakam Yiğit’ten anneler günü Anneler Günü ziyaretleri

ANTALYA’nın Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit Anneler Günü kapsamında ilçede bulunan şehit anneleriyle ve 100 yaşın üzerinde bulunan kadınları ziyaret ederek Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından gönderilen hediyeleri takdim etti.

Manavgat Kaymakam Mustafa Yiğit Anneler Günü kapsamında, eşi Mehtap Yiğit ve İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Kılıç’la birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundu. Kaymakam Yiğit, 2018 yılında Kuzey Irak’ta şehit olan Cumali Gür’ün annesi Yiter Gür ile 1996 yılında Tunceli’de şehit olan Cahit Işıkoğlu’nun annesi Nazik Işıkkoğlu’’yla ilçede yaşayan 100 yaşın üzerindeki 14 kadını da evlerinde ziyaret ederek Anneler Günü’nü tebrik eden  Kaymakam Mustafa Yiğit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından kendilerine gönderilen hediyeleri de takdim etti.

Kaymakam Mustafa Yiğit, Manavgat’ın en yaşlı annesi ünvanına sahip 104 yaşındaki Gülsüm Şalgam’la uzun yaşamanın sırrını üzerine sohbet etti.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN
Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: