Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAntalyaKent ormanı kütüphanesi kapılarını açtı

Kent ormanı kütüphanesi kapılarını açtı

 

ANTALYA, (DHA) – KEPEZ Belediyesi’nin doğayla iç içe bir ortamda kitap okumak isteyenler için kurulan Kent Orman Kütüphanesi kapılarını açtı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “16 kütüphane hedefine emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 2023 yılına 16 kütüphane kazandırma sözü üzerine ilçenin dört bir yanına kütüphaneler açılmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi, Dokumapark’taki Orman Kütüphanenin ardından Kent Ormanına da doğanın kucağında bir kütüphane kazandırdı. Kent Ormanı Kütüphanesi törenle hizmete açıldı. Açılışta konuşan Başkan Tütüncü, 16 kütüphane hedefine emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Kepez için hizmet yarışı içinde olduklarını belirten Tütüncü, “Kent Ormanı Kütüphanemiz hayırlı uğurlu olsun. Bu kütüphaneyi 32 günde inşa eden çok değerli arkadaşlarımdan ve burada emeği geçen bütün çalışanlarımızdan Allah razı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Tütüncü, davetliler ve çocuklarla beraber kütüphanenin açılış kurdelesini keserek, kütüphaneyi gezdi.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler