Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAntalyaKepez sporcularına yaz tatili hediyesi

Kepez sporcularına yaz tatili hediyesi

ANTALYA, (DHA) – KEPEZ Belediyesi Spor Okulları öğrencileri, bilim, teknoloji, doğa ve hayvan sevgisini içeren gezi turlarına katılıyor.

Bu yaz 10 spor branşında yaz spor okulları açan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, sosyalleşme, bilimsel, kültürel ve sanatsal birikimi olmasını amaçladığı öğrencilerine özel geziler düzenlemeye başladı. İlk olarak tekvando öğrencileri, Kepez Belediyesi’nin düzenlediği organizasyondaki gezin programına katıldı.

İLK KEZ UÇAK GÖRDÜLER

Güne ilk olarak Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki yolcu uçağı ve uçuş sistemleri üzerinde bilgi alarak başlayan sporcuların çoğunluğu, ilk kez uçak görmenin heyecanını yaşadı. Dokuma Park bünyesindeki Anadolu Oyuncak Müzesi’nin ardından Antalya TÜBİTAK Bilim Merkezi’ni rehberler eşliğinde gezen öğrenciler, bilimsel gereçleri inceleyip bilgi aldı.

Son olarak Antalya Kent Ormanı ile Macera Park’a giden çocuklar, öğle yemeği yiyip ata bindi. Buradaki sokak hayvanlarını seven tekvandocular, çeşitli oyunlar oynayıp keyifli saatler geçirdi.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler