Pazar, Temmuz 3, 2022
Ana SayfaAntalyaKepez'de spor okulları başlıyor

Kepez’de spor okulları başlıyor

 

ANTALYA, (DHA) – Eğlenceli geziler de içeren yaz spor okulları hazırlayan Kepez Belediyesi Spor Okulları, 10 branş sorumlusuyla Turgut Özal Spor Salonu’nda kayıt almaya başladı.

Antalyalı çocuklara eğlenceli bir yaz spor okulları programı hazırlayan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, Turgut Özal Spor Salonu’nda 10 farklı branş antrenörüyle kayıt almaya başladı. Yüzme, futbol, basketbol, voleybol, hentbol, okçuluk, cimnastik, güreş, tekvando ve tenis branşlarında 7 bin öğrencinin katılımını hedefleyen kulüp, sahalarından salonuna, tam olimpik yüzme havuzundan spor malzemelerine kadar hazırlığını tamamladı.

EN İDDİALI SEZON

İlk antrenmanların 3 Temmuz’da başlatılacağı yaz okulları, 6-16 yaş arasına hitap ediyor. Okullar açılana kadar devam edecek kurslara ilginin artmasını bekleyen kulüp başkanı Hakan Çatal, kayıt alan antrenörleri ziyaret etti. Pandemi sonrası en iddialı sezona girdiklerini belirten Çatal, “Çocuklara hem spor öğretmek, hem de eğlenceli bir tatil yaptırmak istiyoruz. Biz hazırız” dedi.

TÜTÜNCÜ ÇOCUKLARI ÖNEMSİYOR

Kulübün onursal başkanı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün çocuk ve gençleri öncelediğini hatırlatan Çatal, “Başkan Tütüncü gittiği her yerde Kepez’in en değerlisinin çocuklar olduğunu vurguluyor. Biz de başkanımızın bu anlayışı doğrultusunda hareket ediyoruz” diye konuştu. Spor okullarına katılan öğrencilerin sonraki eğitim sezonuna çok daha enerjik başladığının altını çizen Çatal, daha fazla talep olması durumunda kapasite ölçüsünde ek seanslar açabileceklerini duyurdu.

 

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler