Perşembe, Haziran 30, 2022
Ana SayfaAntalyaKraliçe adayları Belek'te kampta

Kraliçe adayları Belek’te kampta

 

Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA) – BU yıl ikincisi düzenlenen Global Model of The World and Miss Cappadocia Güzellik Yarışması’nın finalistleri Antalya’nın Serik ilçesinde kampa girdi.

Kapadokya’da 2019 yılında ilki düzenlenen ve ardından pandemi nedeniyle ara verilen Global Model of The World and Miss Cappadocia Güzellik Yarışması’nın ikincisi bu sene 25 Haziran’da gerçekleştirilecek. Yarışma öncesi finalist güzeller Serik ilçesine bağlı Belek’te bir otelde kampa girdi. 19 Haziran’a kadar burada kalacak finalistler, Belek’ten sonra Nevşehir’in Avanos ilçesinde kampa girecek. Yarışmada 33 ülke finalisti 24 Haziran akşamı peri bacalarının ortasında yer alan Perili Ozanlar Vadisi’nde jüri karşısına çıkacak.

Yarışma direktörü Yuliia Pavlikova, “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz yarışmamıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı son derece mutluyuz. Daha önce 30 finalistle gerçekleştirdiğimiz yarışmayı bu sene 33 finalistle gerçekleştiriyoruz. Dünyanın en güzel kızlarının kıyasıya yarışacağı yarışma için Belek’te toplanıp burada yarışma öncesi moral depolayacağız” dedi.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler