Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaManavgatManavgat sahillerinde 1 başına

Manavgat sahillerinde 1 başına

Antalya’nın Manavgat ilçesi Titreyengöl Sorgun Turizm Bölgesi’nde 5 yıldızlı 22 otelin bulunduğu kilometrelerce uzanan sahil turistlere hasret kaldı. Koronavirüs salgınıyla bölgedeki otellerin kapalı olması sebebiyle her yıl bu zamanlarda adım atılacak yer bulunamayan sahilde, sadece bir kişi görüldü

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını en çok turizm sektörünü etkiledi. Bütün dünyada yaşam şekilleri başta olmak üzere hayatın her alanını etkileyen Covid-19 nedeniyle Antalya’nın Manavgat İlçesi Titreyengöl Sorgun Turizm Bölgesi’nde bulunan oteller, yurtdışı ulaşım açılmadığı için faaliyete geçmedi. Bölgede 22 tesiste 18 bin yatak bulunuyor.

TEK BAŞINA YÜRÜDÜ

Haziran ayıyla birlikte yüksek sezon denilen tam doluluk oranına ulaşan otellerin açık olmaması sebebiyle sahil ve plajlar tam ifadesiyle sinek avlıyor. Normal zamanlarda binlerce kişinin olduğu ve sahilde denize girmenin mümkün olmadığı Titreyengöl Sorgun Turizm Bölgesi sahilinde kameralara sadece 1 kişi yansıdı. Sahilde tek başına yürüyen ve adının Hasan olduğunu söyleyen vatandaş, konuşmak istemediğini belirtti.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: