Çarşamba, Haziran 29, 2022
Ana SayfaManavgatManavgat’ta şüpheli ölüm

Manavgat’ta şüpheli ölüm

ANTALYA Manavgat’ta arkadaşı M.Ç.’yi ziyarete giden KOAH hastası Hüseyin İncirbelen(40), hayatını kaybetti. Mart’ın 28’inde devlet hastanesine nefes darlığı şikayetiyle başvuran İncirbilen’in yapılan Covid-19 testinin negatif çıktığı öğrenildi.

Olay dün saat 16:00 sıralarında Manavgat’ın Örnek Mahallesi’nde meydan geldi. Hüseyin İncirbelen dün öğleden sonra ziyarette gittiği arkadaşı M.Ç.’nin evinde mutfakta otururken bir anda fenalaştı. M.Ç.’nin haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ekipleri Hüseyin İncirbelen’in hayatını kaybettiğini tespit etti. KOAH hastası olan Hüseyin İncirbelen’in uyuşturucu kullandığı ve poliste uyuşturucu kullanmaktan kaydının olduğu belirlendi.

Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, Hüseyin İncirbelen’in geçen ay nefes alamadığını belirterek Manavgat Devlet Hastanesi’ne başvurduğunu ve Covid-19 testinin yapıldığını tespit etti. Covid-19 testi negatif çıkan Hüseyin İncirbilen’in cenazesi yeniden test yapılmak ve incelenmek üzere Manavgat Devlet Hastanesi Morgu’na götürüldü.

Arkadaşı M.Ç., polislere dün öğleden sonra kendisini ziyarete gelen Hüseyin İncirbelen’in bir anda fenalaştığını, nefes alamadığını ve masaya yığılıp kaldığını anlattı.

 

İLGİLİ HABER

KORONA TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler