Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaSağlıkKoronavirüsManavgat’ta toplu taşıma araçları dezenfekte edildi

Manavgat’ta toplu taşıma araçları dezenfekte edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda Antalya’nın Manavgat ilçeside Covid-19 ile mücadele kapsamında toplu taşıma araçları ve ticari taksilerde dezenfekte çalışması yapıldı.

Manavgat Şoförler Odası’nın (MŞO) girişimleri ve Manavgat Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirilen çalışmalarında, ilçe genelinde şehir içi minibüsleri, Antalya otobüsleri ve ticari taksiler tek tek dezenfekte edildi. Araçlara dezenfekte çalışmasının yapılmasının mecburi olduğunu, oda kanalıyla çalışmaların Mayıs ayından bu tarafa devam ettiğini söyleyen MŞO Başkanı Muammer Ünal, çalışmaların doğu garajı, perşembe pazarı, Çolaklı pazar yeri ve Side otoparkında yapıldığını anlattı.

YAPTIRMAYANLAR ODAYLA İRTİBATA GEÇSİN

Başkan Ünal, “İçişleri Bakanlığının Genelgesi ve Cumhurbaşkanımızın talimatı gereği Covid-19 ile mücadelede Taksi ve Toplu Taşıma araçları dezenfektan işlemleri yaptırılmak zorundadır. Dezenfektan yapmayan üyelerimiz kalmasın. Dezenfektan yaptıramayanlar odamızla irtibata geçebilir” dedi.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: