Pazartesi, Haziran 27, 2022
Ana SayfaGündemMATSO’dan Vali Ersin Yazıcı’ya ziyaret

MATSO’dan Vali Ersin Yazıcı’ya ziyaret

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, yönetim kurulu üyeleri Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı ziyarette, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, yönetim kurulu üyeleri tek tek tanışarak faaliyetleri hakkında bilgi aldı, başta turizm olmak üzere çeşitli konulara ilişkin sorunlarını dinledi. Vali Yazıcı, Manavgat’ın potansiyelinin yüksek bir kent olduğunu söyledi.

Başkan Ahmet Boztaş da Vali Yazıca’ya  MATSO hakkında bilgiler aktardı. 7 bin üyeye hizmet verdiklerini belirten Boztaş, MATSO olarak şehrin ekonomisin, çelişlendirmek amacıyla yaptıkları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Boztaş,  Manavgat Organize Sanayi Bölgesi kurulmasının bakanlık tarafından onaylandığı da aktaran Boztaş,  işlemlerin tamamlanmasının ardından kuruluş çalışmalarına başlayacaklarının kaydetti.

EMNİYET MÜDÜRÜ ULUCAN’A ZİYARET

MATSO yöneticileri Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ı da makamında ziyaret etti.  Müdür Ulucan MATSO yönetimine yeni hizmet binasını gezdirdi.  Müdür Ulucan’a şehit olan polisler için  başsağlığı dileğinde bulunan Başkan Boztaş, “Antalya il Emniyet Müdürlüğü yeni binalarının Antalya’mıza ve emniyet camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Diğer haberler

İlgi çeken haberler