Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaGündemMuhittin Böcek’in Covid testi pozitif çıktı

Muhittin Böcek’in Covid testi pozitif çıktı

Geçen Perşembe Manavgat’ı ziyaret eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni tip corona virüs (Covid-19) salgınına yakalandığını duyurdu.

Covid-19 salgını bütün dünyayla birlikte Türkiye’de yayılmaya devam ederken gece yarısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek test sonuçlarının pozitif olduğunu açıkladı.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Bugün yapılan testte koronavirüs sonucum pozitif çıktı. Şu an durumum iyi, moralim yüksek. Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım. Lütfen maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyun. En kısa sürede görüşmek dileğiyle”  ifadelerini kullandı.

PERŞEMBE GÜNÜ MANAVGAT’TAYDI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçen Perşembe günü Manavgat’ı ziyaret etti. Ziyarette sabah muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Böcek, ardından sivil toplum kuruluşları başkanlarıyla görüştü. Öğleden sonra büyükşehir tarafından yapılan yatırımları inceleyen Başkan Böcek, düzenlediği basın toplantısının ardından turizmcilerle bir araya geldi ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti.

Bugün yapılan testte koronavirüs sonucum pozitif çıktı. Şu an durumum iyi, moralim yüksek. Hastanede kontrol amaçlı…

Muhittin Böcek paylaştı: 16 Ağustos 2020 Pazar

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: