Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaAsayişParasız kalan dilenci kadınlar birbirlerine saldırdı

Parasız kalan dilenci kadınlar birbirlerine saldırdı

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde, salgın nedeniyle para toplayamayan dilenci kadınlar kentin en merkezi yerinde saç saça kavgayı tutuştu. Dilenci kadınları polis biber gazıyla ayırdı

Koronavirüsü salgını nedeniyle işleri bozulan dilenci 3 kadın geçen pazartesi günü saç saça kavga etti. Manavgat’ın Antalya Caddesinde dilencilik yapan 3 kadın,  sosyal mesafeyi kuralını hiçe sayıp, kendilerini ayırmaya çalışan trafik polisine rağmen uzun süre kavgalarını sürdürdü. Trafik polisinin biber gazı sıkmasıyla ayrılan dilenci kadınlar bir süre sonra sanki hiçbir şey olmamış gibi caddede gezerek dilenmeye devam etti.

Kavga çevredekiler tarafından cep telefonlarıyla kayıt edildi. Görüntülerde, bir birleriyle kavga eden 3 dilencinin yanına gelen polis memuru, kadınları ayıramayınca çareyi biber gazı sıkmakta buluyor. Biber gazının ardından dilenci kadınlar ayrılıyor.

Kavganın ardından yeniden caddeye dönerek dilenmeye başlayan genç kız, paraları olmadığı için dilencilik yaptıklarını, son günlerde virüsle işlerin tamamen durma noktasına geldiğini söyledi. Eve para götüremediğini belirten dilenci “Açız ve karnımızı doyurabilmek için dileniyoruz. Devletimizden destek bekliyoruz” dedi.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: