Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaAsayişPolisin iterek çıkardığı kamyonette ceset bulundu

Polisin iterek çıkardığı kamyonette ceset bulundu

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde sanayi sitesinde tamir için bekleyen kamyonette içerisinde yaşayan Orhan Barut (53) ölü bulundu. Kamyonette inceleme yapılamayınca polis memurları tarafından iterek yola çıkarıldı.

Manavgat sanayi sitesi tamir için bekleyen 07 LB 639 plakalı ticari araç içerisinde yaşayan Orhan Barut, gece saat 09:30 sıralarında çarşı ve mahalle bekçileri tarafından hareketsiz bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Olay yeri inceleme ekipleri, kamyonetin sağında ve solunda bulunan tamir için bekleyen otomobiller nedeniyle kapısını açıp inceleme yapamadıkları kamyonet polis görevlileri tarafından iterek yola çekildi. Yapılan incelemede, Orhan Barut’un hayatını kaybettiği belirlendi. Orhan Barut’un cenazesi incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Manavgat’a 8 sene önce gelen Orhan Barut’un, Manavgat Yat Çekek Yeri’ndeki tersanelerde gündelik yevmiye ile çalıştığı, iş bulamadığı için yaklaşık 4 aydır kamyonette yaşadığı belirtildi. Alkol bağımlısı olduğu belirtilen Orhan Barut’un arkadaşları akşam saat 19:00 sıralarında gayet neşeli ve iyi olduğunu söyledi.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: