Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaManavgatSahillerde turistlerin deniz keyfi

Sahillerde turistlerin deniz keyfi

Manavgat’ın Side bölgesinde açık olan otellerde tatil yapan yerli ve yabancı turistler, sahillerde denizin keyfini çıkarıyor.

Koronavirüs önlemleri kapsamında Antalya’nın Manavgat ilçesinde güvenli turizm sertifikalı otellerde tatil yapan yerli ve yabancı turistler plajlarda deniz keyfi yapıyor. Hava sıcaklığının 33 derece olduğu Side’de açık olan otellerde konaklayan tatilciler, plajlarda güneşleniyor ve denize giriyor.

Almanya’da Manavgat’a oğulları Diego’yla (7) birlikte tatile gelen Anja (40)– Sascha (40) Schcefer çifti Türkiye’de önlemlerin çok sert uygulandığını söyledi. Almanya’da kurallara riayet edilmediğini anlatan Anja Schcefer, “Almanya’daki önlemler bu kadar değildi, burada kurallar çok sıkı. Gelirken kaygımız vardı ancak bunu umursamadık tatile geldik. Herşey çok süper.” dedi. Almanya’da Covid-19’la ilgili kuralların olduğunu söyleyen Anja Schcefer, “Gençler bu kuralları umursamıyor, hiç dikkat etmiyorlar. Geleceklerini düşünmüyorlar. Hastalığın etkileriyle ilgilenmiyorlar” diye konuştu

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: