Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaGündemSarılar ve Örnek'te kaldırım çalışması

Sarılar ve Örnek’te kaldırım çalışması

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sarılar Mahallesi 3043 numaralı sokağın çevresi ile Örnek Mahallesi 1502 numaralı sokağın çevresinde kaldırım çalışması başlattı.

Manavgat Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında düzenleme kısa sürede hayata geçirerek bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermiş olacak. Sarılar ve Örnek mahallelerinde yaşayan vatandaşlar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kent halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermesinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek hizmetlerden ve yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

AYRIMSIZ VE AYRICALIKSIZ HİZMET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, her geçen gün büyüyen ve gelişen Manavgat’ın ihtiyaçlarına ve kent halkının taleplerine göre ayrımsız ve ayrıcalıksız hizmet götürdüklerini söyledi. Sarılar ve Örnek mahallelerinde başlanan çalışmayı ilçede bütün mahallelerde yaptıkları çalışmalarla birlikte değerlendirdiklerini söyleyen Başkan Sözen, “Belediyemiz, halkımızdan gelen istek ve ihtiyaçları en hızlı şekilde değerlendirip 106 mahalle genelinde çözüm odaklı hizmet üretmeye hızlı şekilde devam ediyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Manavgat’ımızı güzelleştirmeye ve çözüm odaklı hizmetlerimizi halkımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Hizmetlerimiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: