Pazartesi, Eylül 26, 2022
Ana SayfaSağlıkKoronavirüsSide turizm bölgesinde Covid-19 denetimi

Side turizm bölgesinde Covid-19 denetimi

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Side turizm merkezinde yapılan denetimlere Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit’te katıldı

Side antik kentinde İlçe Jandarma Komutanı Yarbay İlker Özcan İlçe Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan, Side Selimiye Jandarma Karakol Komutanı Başçavuş Mustafa Şen, Manavgat Belediyesi Zabıta Amiri İbrahim İşbilir ve diğer yetkililer ile birlikte, işyerlerini denetleyen Kaymakam Yiğit, esnaf ve vatandaşları maske, mesafe ve hijyen konusunda duyarlı olmasını istedi.  Kaymakam Yiğit, ziyaret esnasında bazı turistlerle sohbet ederek, maskesi bulunmayanlara Covid-19 uyarısında bulundu.

EN BÜYÜK GÜÇ; MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK

Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, ilçede ekiplerin gün boyu denetimler gerçekleştirdiğini hatırlatarak, “Side antik kentte yaptığımız denetimlerde, genel anlamda esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın duyarlı olduğunu gördük.  İşyerlerinde kuralların uygulandığını görmek bizi mutlu ediyor. Denetimlerde salgın ile mücadelede riayet edilmesi gerekenleri esnaf ve vatandaşlara hatırlatıyoruz. Tedbirlere dikkat etmedikçe maalesef vaka sayısı artıyor. Bizler vatandaşımızı maske, mesafe, temizlik konusunda hassasiyeti artırmaya davet ediyoruz. Çünkü bu mücadelede en büyük gücümüz maske, mesafe ve temizliktir. Denetimlerimiz sürekli olarak devam edecek” dedi.

kuşadası bayan escort

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN
Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: