The Container Store yönetim kuruluna iki yeni direktör ekledi

0

COPPELL, Teksas – Düzenleme çözümleri ve özel alanlarda perakende lideri olan The Container Store Group, Inc. (NYSE: TCS) bugün Yönetim Kuruluna iki yeni üye atadığını duyurdu: perakende sektörünün deneyimli isimlerinden Karen Stuckey ve LL Flooring CEO’su Charles Tyson. Stuckey ve Tyson, görev süreleri Ağustos 2023’te sona erecek olan Bob Jordan ve Jon Sokoloff’un yerine geçtiler.

Walmart ve Hanesbrands gibi şirketlerde perakende ve tüketim malları alanında otuz yılı aşkın deneyime sahip olan Stuckey, III. Sınıf Direktör olarak görev yapacak ve Aday Gösterme ve Yönetişim Komitesinde görev alacak. Geçmişinde 40 milyar doları aşan bir ürün geliştirme portföyünü yönetmek ve küresel kaynak ve tedarik zinciri yönetiminde kapsamlı uzmanlık bulunmaktadır.

I. Sınıf Direktör olarak katılan Tyson, Kültür ve Tazminat Komitesinde görev yapacak. Şu anda LL Flooring’in CEO’su ve Başkanı olan Tyson, 2018’den bu yana şirketin bir parçasıdır ve Advance Auto Parts, Office Max ve Office Depot’ta mağazacılık, pazarlama ve tedarik zinciri alanlarında liderlik rolleri üstlenmiştir.

The Container Store Yönetim Kurulu Başkanı Lisa Klinger, Stuckey’nin tüketici odaklı liderliğini ve Tyson’ın müşteri deneyimi konusundaki derin anlayışını şirketin gelecekteki büyümesi için değerli varlıklar olarak vurgulayarak yeni atamalara duyduğu güveni dile getirdi.

1978’de kurulan The Container Store, ülke çapında 100’den fazla lokasyon ve kapsamlı bir çevrimiçi mağaza işletiyor. Müşterilerin yaşamlarını organizasyon yoluyla iyileştirmeyi amaçlayan benzersiz bir dizi özel alan çözümü ve düzenleme hizmetleri sunmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.