Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAntalyaTuristlerin çalınan çantasını jandarma buldu

Turistlerin çalınan çantasını jandarma buldu

 

Levent YENİGÜN/ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’nın Konyaaltı ilçesinde Etiyopyalı turistlerin çantasını çalan şüpheli, jandarma ekipleri tarafından ormanlık alanda gizlenirken yakalandı. Çantalarını teslim alan turistler, jandarmaya teşekkür etti.

Konyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi’nde bulunan Kapuz Kanyonu’na giden Etiyopyalı M.K. ve A.S.’nin dinlenmek için oturdukları sırada çantaları çalındı. Turistler, 2 akıllı telefon, 2 pasaport, 200 dolar, banka ve kimlik kartları ile çeşitli altın yüzük ve takıların bulunan çantanın çalındığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine olay yerine kısa sürede gelen Konyaaltı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri çevrede araştırmalar yaptı. Jandarmanın dikkatinden kaçamayan hırsızlık şüphelisi H.B.A. ormanlık alan içerisinde çalıntı eşyalarla birlikte kıskıvrak yakalandı.

Yaşanan hırsızlık olayının ardından çantalarına ve eşyalarına kavuşan Etiyopyalı turistler M.K. ve A.S., bu kadar kısa sürede hırsızlık şüphelisinin yakalanması ve eşyalarının teslim edilmesinden dolayı jandarma ekiplerine teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Diğer haberler

İlgi çeken haberler