Çarşamba, Eylül 28, 2022
Ana SayfaEkonomiTürk Telekom’dan şikayet var

Türk Telekom’dan şikayet var

Manavgat’ta internet hizmetlerinde Türk Telekom’dan kaynaklı yaşanan sorunlar vatandaşları canından bezdiriyor. Birçok kişi özellikle online eğitimin başladığı bu dönemde internet hizmetine erişimde sorun yaşıyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında öğrenciler eğitimlerini EBA üzerinden online görürken, Manavgat’ta internet hizmetinde yaşanan kesintiler vatandaşları ve öğrenciler canından bezdiriyor. Özellikle altyapının yetersizliği nedeniyle sık sık kesilen internet hizmetinde vatandaşlar şikayet edecek merci bulamamaktan yakınıyor.

ÇAĞRI MERKEZİNDEKİLER DALGA GEÇİYOR

Manavgat’ın Sarılar Mahallesi’nde oturan Recep Sertoğlu, son 15 gündür, internet hizmetini alamadıklarından yakındı. Recep Sertoğlu yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bizim internet ne zamandır arızalı. Geçen hafta geldiler, binaya gelen yol yolda kopukluk olduğunu söylediler ve haftaya kepçeyle gelip kazacaklarını söylediler. Bugün perşembe daha hala gelecekler Çağrı merkezini aradım, dedim ‘böyle böyle gelmediler bildirebilir misiniz’ çağrı merkezindekiler ‘sen arızayı söyle’ diyor. Bende söylüyorum, arızayı biliyorlar Manavgat’taki arkadaşlar fakat gelmediler. ‘Bunu gazeteci arkadaşlara söyleyeceğim, sosyal medyadan yazacağım’ dedim Çağrı merkezindeki arkadaş, ‘Yazabilirsin diye bir de benimle dalga geçti. Faturayı aksatınca doğrudan interneti kesiyorlar ama hizmet vermeye gelince ortada yoklar.”

office 2019 satın al

YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN
Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: