USIC operasyonel dijitalleştirme için Samsara’yı seçti

0

SAN FRANCISCO – Connected Operations™ Cloud ile tanınan Samsara Inc. (NYSE: IOT), USIC tarafından operasyonlarını dijitalleştirmek için seçildi. Yeraltı şebeke hasarlarının önlenmesinde lider olan USIC, operasyonlarında güvenliği, verimliliği ve sürdürülebilirliği artırmak için Samsara’nın teknolojisini kullanacak. Video Tabanlı Güvenlik, Panik Butonu ve Araç Telematiği entegrasyonunun hizmet sunumunu iyileştirmesi ve maliyetleri düşürmesi bekleniyor.

USIC, 12.000 saha servis teknisyeni ve yılda yaklaşık 84 milyon proje içeren bir görev olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yeraltı kamu hizmeti hatlarını işaretlemektedir. Şirketin hizmetleri, kırsal bölgelerdeki nüfus artışı ve altyapıya yönelik devam eden hükümet yatırımları nedeniyle giderek daha fazla talep görmektedir.

USIC’in Operasyon Direktörü Richard Batelaan, Samsara’nın gerçek zamanlı verilerinin teknisyen güvenliği ve etkin hizmet sunumunun sağlanmasındaki önemini vurguladı. Teknoloji, teknisyenleri güvende tutmayı ve şirketin sıfır güvenlik vakası ve yaralanma hedefini desteklemeyi amaçlıyor.

USIC’in Çevre, Sağlık ve Güvenlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Tom Karnowski, teknisyenleri karşılaştıkları en önemli risk olan araç kazalarından korumanın kritik bir ihtiyaç olduğunu vurguladı. Samsara’nın platformu, kullanıcı dostu arayüzü ve potansiyel güvenlik iyileştirmeleri nedeniyle seçildi. Samsara ile yapılan pilot programda USIC, teknisyenleri arasında cep telefonu kullanımında, emniyet kemeri kazalarında ve yuvarlanarak durmalarda önemli bir azalma gördü.

Samsara’nın Araç Telematiği’nin yakıt verimliliğini artırarak ve karbon emisyonlarını azaltarak USIC’nin çevre yönetimini de artırması bekleniyor. Platform tarafından sağlanan gerçek zamanlı veriler, USIC’nin önceki sağlayıcısı ile yaşanan 20 dakikalık veri gecikmesinden kayda değer bir yükseltme ile araç kullanımının ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine olanak tanıyacak.

Samsara Dünya Saha Operasyonları Başkanı Lara Caimi, USIC’in stratejik inovasyonunu ve yeni teknolojilerin dağıtımını övdü. USIC’in toplumlara hizmet etme ve kamu hizmetlerinin geleceğini şekillendirme konusundaki liderliğini takdir etti.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.