William Shorb Traditions Bancorp yönetim kurulundan emekli oldu

0

YORK, Pa. – Traditions Bancorp, Inc. (OTC Pink: TRBK), William J. Shorb’un 16 Nisan 2024 tarihinde yapılması planlanan yıllık toplantıdan itibaren geçerli olmak üzere Yönetim Kurulundan emekli olduğunu duyurdu. Kurucu yönetim kurulu üyesi olan Shorb, 20 yıllık kredi komitesi başkanlığı görevi de dahil olmak üzere yirmi yılı aşkın bir süre şirkete hizmet etmiştir.

Shorb’un Traditions Bancorp’un iştiraki olan Traditions Bank’a katkıları önemli olmuştur. 2002’den 2022’ye kadar kredi komitesi başkanı olarak bankanın kredi operasyonlarında önemli bir rol oynadı. 2022 yılında, kurumsal risk yönetimi komitesinde ilk yönetim kurulu temsilcisi olarak görev yapmaya başladı ve bankanın stratejik yönü üzerindeki etkisini sürdürdü.

Shorb, kariyeri boyunca REH Holdings, Inc. şirketinin Başkanı ve CFO’su ve şu anda Holla Spirits LLC şirketinin CFO’su olarak aile şirketi girişimlerinde liderlik pozisyonlarına sahip bir girişimci olmuştur. İş zekası ve aile değerlerine bağlılığı, Traditions Bank’ın kültürünü ve temel değerlerini şekillendirmede kilit faktörler olarak gösterilmektedir.

Hizmetini değerlendiren Shorb, “çok benzersiz ve özel” bir kuruluşun yaratılmasına yardımcı olmaktan gurur duyduğunu ve bankanın başarısına olan bağlılığını sürdürdüğünü ifade etti. Traditions Bank Kurucusu ve Direktörü Michael Kochenour ile Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Eugene Draganosky, Shorb’un liderliğini ve katkılarını takdir ederek, ilişkilerin geliştirilmesinde ve kurumun büyümesi ve başarısına rehberlik etmesindeki rolünü vurguladılar.

2002’de kurulan Traditions Bank, York, Hanover ve Lancaster, Pennsylvania’da yedi şube ve Lemoyne, Cumberland County’de bir kredi üretim ofisi işletmektedir. Banka, Nisan ayında Lancaster County’de State Road üzerinde ek bir şube açmaya hazırlanmaktadır. 31 Aralık 2023 itibariyle, Traditions Bank 840 milyon dolarlık varlık bildirmiştir ve on yılı aşkın bir süredir Bauer Financial tarafından tavsiye edilen bir finans kurumu olarak tanınmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.