Pazartesi, Aralık 5, 2022
Ana SayfaSon dakikaZiraat Bankasında emekli maaşı alan Emeklilerin yüzü gülecek. Türk Telekom ortak...

Ziraat Bankasında emekli maaşı alan Emeklilerin yüzü gülecek. Türk Telekom ortak…

Ziraat bankası emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vermiş olduğu kredileri yanı sıra farklı projeler içerisinde de yer almakta olan bankanın Telekom ile yapmış olduğu anlaşmayı duyurmasıyla birlikte vatandaşlarda büyük bir sevinç oluştu.

Maaş ödemelerini Ziraat Bankası üzerinden almakta olan emekliler için özel olarak hazırlanan kampanya ile birlikte artık oldukça ucuz bir şekilde görüşme yapılması emeklilere sunulacak olan imkan içerisinde bulunuyor. Kampanya içerisinde 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet bulunuyor. Oldukça dolu bir şekilde sunulmakta olan paketin fiyatı da son drece makul 25 TL olarak belirlenmiş olan paket fiyatından sadece emekliler faydalanabiliyor. Türk Telekom mobil hatlarla paket sınırsız bir şekilde konuşmayı da sağlıyor.

Kimlikle Başvuru

Kampanyadan faydalanmak isteye vatandaşların Telekom bayilerine gitmeleri gerekiyor. Burada yapılan işlemler neticesinde kısa süre içerisinde hattınız bu tarifeye aktarılıyor. Aranmakta olan en büyük şart olarak bankanın müşterisi olma şartı aranıyor. Bu noktada yapılan kontrollerin sağlanmasının arkasından hattın bu tarifeye taşınması mümkün olacaktır.

Kampanya Şartları

  • Kampanyadan faydalanmak için Telekom bayilerine gidilebilir. Bunun dışında ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarasını yazıp Türk Telekom’a ait 5555 numarasına mesaj atılabilmektedir.
  • Numara taşıma ile gelen müşterilere 25 TL olarak sunulan tarife önceden Telekom müşterisi olanlar içir 30 Tl olarak belirlenmektedir.
  • Tarifeye geçilmesinin arkasından 12 ay süreyle bu hatta kalmanın sözünün de ayrıca verilmesi gerekmektedir. Bu işlemin yapılması durumunda indimler tanımlanmaktadır.
  • Hattın verilen sözün bulunduğu zaman içerisinde iptal edilmesi durumunda tüm indirimler yeniden müşteriden tahsil edilmektedir. 12 ay olarak verilen söz bu sebeple oldukça önemlidir.
  • Bankanın kampanya içerisinde değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
YORUMLARINIZI FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZIN

Diğer haberler

İlgi çeken haberler

%d blogcu bunu beğendi: