Arlo Technologies 3 milyon ücretli aboneye ulaştı

0

SAN JOSE, Kaliforniya – Önde gelen akıllı ev güvenlik markası Arlo Technologies, Inc. (NYSE: ARLO), yapay zeka destekli abonelik hizmetleri için 3 milyon ücretli hesapla yeni bir kilometre taşına ulaştı. Bu başarı, şirketin inovasyona olan bağlılığını ve evler, işletmeler ve kişisel güvenlik için kapsamlı güvenlik çözümleri paketini yansıtıyor.

Haziran 2018’de ilk tüketici yapay zeka aboneliğini başlatan şirket, abone sayısında istikrarlı bir artış görerek 3 milyon sınırını beklenenden önce aştı. Arlo’nun CEO’su Matthew McRae, bu başarıyı şirketin kullanıcı deneyimini geliştirdiğine ve düşük abone kaybı oranlarına katkıda bulunduğuna inandığı yapay zeka ve SaaS platformlarına yaptığı yatırıma bağlıyor.

Arlo’nun abonelik planları bir dizi güvenlik ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlandı. Aylık 12,99 dolar fiyatlı temel Arlo Secure planı, sınırsız cihazı destekliyor ve 4K’ya kadar video kaydı sunuyor. Müşteriler, 7/24 Acil Durum Müdahalesi gibi ek özellikler için aylık 17,99 $’lık Arlo Secure Plus’ı tercih edebilirler. Ayda 24,99 dolara sunulan kapsamlı Arlo Safe & Secure Pro planı ise 7/24 Profesyonel İzleme ve Aile Güvenliği özelliklerini içeriyor.

Tüm planların aboneleri 4K Bulut Tabanlı Video Kaydı, Akıllı İnteraktif Bildirimler, Yapay Zeka ile Gelişmiş Nesne Algılama, Akıllı Etkinlik Bölgeleri ve Öncelikli Bakım ve Destek özelliklerine erişebilir. Bu özellikler, kullanıcılar için gelişmiş bir güvenlik deneyimi ve gönül rahatlığı sağlamak üzere tasarlandı.

Arlo, kullanıcıları gerçek zamanlı olarak korumayı ve birbirine bağlamayı amaçlayan yeni özellikler ve hizmetler sunarak yıl boyunca inovasyon çizgisini sürdürmeyi planlıyor. Şirketin portföyünde, tümü Arlo’nun bulut tabanlı platformu tarafından desteklenen güvenlik kameraları, görüntülü kapı zilleri ve projektörler gibi çeşitli bağlantılı cihazlar, yazılımlar ve hizmetler yer alıyor.

Bu makaledeki bilgiler Arlo Technologies, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.