Çantamdan neler çıktı?

0

Teknolojinin hayatın her alanına girmesi, ihtiyaçları da artırdı. Akıllı telefondan saate kadar birçok farklı türde teknolojik cihaz kullanıyoruz. Bu cihazların hem korunması hem de daha şık olması için aksesuarlara başvuruyoruz. Pembe Teknoloji Kurucusu Seda Alkan ise bu videoda çantasındaki ürünleri gösterdi.

Bu çantanın içinde yok yok

Seda Alkan’ın çantasında aksesuar adına yok yok. İlk olarak bir power bank ve telefon kılıfını anlatırken, kılıfların her zevke uygun olduğunu söyledi. Ayrıca kadınlara hitap eden birçok modelin bulunduğunu, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir hediye olabileceğini belirtti.

Şık tasarımlı aksesuarların yanında, Karl Lagerfeld serisine özel hazırlanmış kılıfları da inceledi. Hem şeffaf hem de renkli kılıflara sahip olan Lagerfeld serisi, sert yapısıyla da güvenli bir kullanım vadediyor.

Seda Alkan, bu ürünlerin dışında, farklı markalardan gelen şeffaf telefon kılıflarını, akıllı bileklikleri ve çantayı inceledi. Çantanın detaylı özelliklerine değindi ve iş hayatında kullanışlı olacağını dile getirdi.

Peki siz en çok hangi aksesuarı beğendiniz? Sizce en kullanışlı ve şık olanı hangisiydi? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/cantamdan-neler-cikti