Citi, Digital Realty hisselerinde Al seçeneğini korudu, ilk çeyreğin olumlu geçmesini bekliyor

0

Perşembe günü Citi, Digital Realty Trust (NYSE:DLR) için iyimser duruşunu sürdürerek 160,00$ fiyat hedefiyle Satın Al notunu korudu. Firma, artan hiper ölçekli rezervasyonlardan ve kilit pazarlardaki olumlu fiyatlandırma trendlerinden potansiyel faydalara dikkat çekerek şirket için elverişli bir ortamın altını çizdi. Yaklaşan konferans sezonu ve ilk çeyrek sonuçlarının raporlanması sırasında güncelleme beklentisi olumlu görünüme katkıda bulundu.

Veri merkezi çözümlerinde uzmanlaşmış bir gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO) olan Digital Realty Trust, Citi tarafından rezervasyon fırsatlarını artırabilecek piyasa koşulları nedeniyle umut verici bir görünüme sahip olarak tanımlandı. Şirketin bulut bilişim, büyük veri ve dağıtık bilişim alanlarında büyük ölçekli operasyonlar için gerekli olan hiper ölçekli veri merkezi yeteneklerine yönelik artan talepten faydalanması bekleniyor.

Citi’nin Satın Al notunu yinelemesi, firmanın Digital Realty Trust’ın önümüzdeki konferans sezonunda performansı ve görünümü hakkında güncellemeler sunabileceğini tahmin etmesinden kaynaklanıyor. Bu güncellemelerin şirketin operasyonel ilerlemesi ve stratejik girişimleri hakkında bilgi vermesi ve yatırımcı güvenini pekiştirmesi muhtemel.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.