Elden Ring DLC’si ne durumda? Geliştiriciler çıkış tarihi hakkında konuştu

0

From Software, Elden Ring DLC’si ile ilgili açıklama yaptı. Son mali raporlarında geliştiriciler, ekibin DLC üzerinde özenle çalıştıklarını duyurdular. Hatta çıkış tarihi konusu üzerinde de durdular. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Elden Ring DLC’si ne zaman çıkacak?

From Software geliştiricileri, DLC üzerinde özveriyle çalıştıklarını ancak henüz bir çıkış tarihi açıklamadıklarını belirttiler: “Şu anda Elden Ring için DLC’nin geliştirilmesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz, ancak şu anda bir çıkış tarihi açıklamadık.”

Mali raporda ayrıca şirketin performansı hakkında bilgi verilerek işletme kârının beklentileri aştığı kaydedildi. Bu durum Armored Core 6 ve Elden Ring’in başarısına bağlandı. Piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra bile Elden Ring istikrarlı bir şekilde satış yapmaya devam ederek şirketin genel başarısına katkıda bulunuyor.

Raporda ayrıca Elden Ring’in yaşam boyu değerini en üst düzeye çıkarmak için devam eden çabalar da vurgulandı. Buna, oyuncular için oyun deneyimini geliştirmeyi amaçlayan büyük DLC içeriğinin geliştirilmesi de dahil. DLC’nin içeriğine ilişkin ayrıntılar biraz az.

Elden Ring’in DLC’siyle ilgili güncellemelere ek olarak, mali raporda Tencent’in seriye katılımından da bahsedildi. Tencent’in 2022 yılında Elden Ring’in lisans haklarını satın aldığı ve bir mobil oyun uyarlaması üzerinde çalıştığını da biliyoruz. Ancak, kaynaklar projedeki ilerlemenin yavaş olduğunu belirtiyor.

Elden Ring DLC’si için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/elden-ring-dlc-ne-durumda