HealthStream temettüyü yüzde 12 artırdı

0

NASHVILLE, Tenn. – Sağlık işgücü çözümlerinin önde gelen sağlayıcılarından HealthStream, Inc. (NASDAQ:HSTM) üç aylık temettüde %12’lik bir artış yaptığını duyurdu. Hisse başına 0,025 $’dan 0,028 $’a yükselen yeni temettü, şirketin sağlam operasyonel performansını ve güçlü finansal durumunu yansıtıyor.

Artırılan temettü, 11 Mart 2024 tarihine kadar kayıt yaptıran hissedarlara 22 Mart 2024 tarihinde dağıtılmak üzere belirlendi.

HealthStream CEO’su Robert A. Frist, Jr. şirketin hissedarlarına değer sunma kabiliyetine olan güvenini dile getirerek bilançosunun gücüne işaret etti. Geçen yıl başlatılan temettü programı, şirketin sermayeyi etkin bir şekilde yönetme ve yatırımcıları için uzun vadeli değer sağlama stratejisinin bir parçasıdır.

HealthStream’in birincil odak noktası, sağlık çalışanlarını mükemmel hasta bakımı sağlamada desteklemek için tasarlanmış bir dizi platform tarafından sağlanan işgücü çözümü sunmaktır.

Bu duyuru HealthStream, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.