HeartCore 12. Go IPO danışmanlık hizmeti anlaşmasını imzaladı

0

TOKYO – Tokyo merkezli bir kurumsal yazılım ve danışmanlık hizmetleri firması olan HeartCore Enterprises, Inc. (NASDAQ:HTCR), Jyo Co., Ltd. ile Amerika Birleşik Devletleri’nde planlanan ilk halka arzı (IPO) için danışmanlık hizmetleri sağlamak üzere yeni bir anlaşma yaptığını duyurdu. Bu, HeartCore’un 2024 yılı için ilk Go IPO danışmanlık sözleşmesi ve şirket için bu tür 12. kazanımdır.

Anlaşmanın şartları uyarınca HeartCore, Jyo’ya Nasdaq Borsası veya New York Borsası’nda listelenmesi için hazırlanmasında yardımcı olacak.

Şirketin Go IPO hizmeti, denetim ve hukuk firmalarının işe alınmasından belgelerin tercümesine, iç kontrollerin hazırlanmasına ve bir halka arz veya de-SPAC işlemi için gerekli S-1 veya F-1 dosyalamasına yardım da dahil olmak üzere genel destek hizmetlerine kadar bir dizi destek faaliyetini içeriyor.

HeartCore, hizmetleri karşılığında Jyo’dan 700.000 $ tutarında bir başlangıç ücreti alacak. Buna ek olarak HeartCore, Jyo’nun adi hisse senetlerinin %2’sini tamamen seyreltilmiş olarak satın almak için bir varant elde etti.

HeartCore CEO’su Sumitaka Kanno Yamamoto, Go IPO markalarına yönelik güçlü talebe ve değişken bir piyasada bile müşterileri halka arz sürecinin karmaşıklıkları boyunca yönlendirebilme becerilerine olan güvenini ifade etti. Danışmanlık işinin HeartCore’un uzun vadeli mali performansı açısından önemini vurgulayan HeartCore, şirketin yazılım işinde ve küresel genişleme girişimlerinde devam eden ilerlemenin de altını çizdi.

HeartCore Enterprises, kapsamlı bir müşteri deneyimi yönetimi platformu aracılığıyla müşteri deneyimlerini geliştirmek ve bağlılığı artırmak için tasarlanan Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) çözümleri ve veri analitiği hizmetleriyle tanınıyor. Şirket ayrıca robotik süreç otomasyonu ve süreç madenciliği hizmetleri sunarak dijital dönüşüm alanında da faaliyet göstermektedir.

Bu duyuru HeartCore Enterprises’ın basın açıklamasına dayanmaktadır ve şirketin iddialarının bir onayını teşkil etmez. Sağlanan bilgiler şirketin mevcut görüşlerini yansıtmaktadır ve gerçek sonuçları etkileyebilecek riskler ve belirsizlikler içerebilir. HeartCore, varsayımlara dayanan ve değişime tabi olan ileriye dönük beyanları güncelleme taahhüdünde bulunmamıştır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.