Hoth Therapeutics, Venable LLP ile fikri mülkiyet danışmanlığı ortaklığını genişletiyor

0

NEW YORK – Hastalar için tedavi geliştirmeye odaklanmış bir biyofarmasötik şirketi olan Hoth Therapeutics, Inc. (NASDAQ:HOTH), bugün fikri mülkiyet geliştirme ve koruma için Venable, LLP ile ortaklığını sürdüreceğini duyurdu.

Fikri mülkiyet alanındaki uzmanlığıyla tanınan Global 100 hukuk firması arasında yer alan Venable, Hoth Therapeutics’in araştırma ve geliştirme çalışmalarını ilerletmesi için stratejik danışmanlık sağlamaya devam edecek.

İşbirliği, Hoth Therapeutics’in yenilikçi terapötikler yaratma girişimlerini desteklemeyi amaçlıyor. Hoth Therapeutics CEO’su Robb Knie, Venable’ın desteğinin şirketin genişleyen Ar-Ge portföyünün değerini ve korunmasını artıracağına olan inancını dile getirdi. Venable’ın ortaklarından Jason Okun da firmanın süregelen ortaklığa olan bağlılığını teyit etti.

Hoth Therapeutics kendisini, erken aşama farmasötik araştırma ve geliştirme yoluyla hastaların yaşam kalitesini iyileştirmeye çalışan klinik aşamalı bir biyofarmasötik yenilikçi olarak konumlandırıyor. Şirket, gelecek vaat eden terapötik adayları belirlemek ve ilerletmek için bilim insanları, klinisyenler ve kilit kanaat önderleriyle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Basın bülteni, diğer hususların yanı sıra, Hoth’un iş stratejileri, ruhsat başvuruları, klinik deneme zaman çizelgeleri ve ürünlerin pazarda kabul görmesine ilişkin ileriye dönük ifadeler de içermektedir. Bu ifadeler risklere, belirsizliklere ve varsayımlara tabidir ve şirketin mevcut beklentilerini yansıtmaktadır.

Yatırımcılar, şirketin mevcut planlarına, tahminlerine ve inançlarına dayanan bu ileriye dönük beyanlara gereğinden fazla güvenmemeleri konusunda uyarılmaktadır.

Hoth Therapeutics, piyasa koşulları ve şirketin Form 10-K’ya ilişkin en son Yıllık Raporunda ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan diğer başvurularda detaylandırılan riskler de dahil olmak üzere çeşitli önemli faktörler nedeniyle gerçek sonuçların öngörülenlerden önemli ölçüde farklı olabileceğini kabul etmektedir.

Bu haber Hoth Therapeutics, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.