Knuckles dizisinden ilk fragman geldi

0

Sonic the Hedgehog film uyarlamasının ilk spin-off’u olacak Knuckles dizisinin Super Bowl fragmanı heyecan yarattı. İlk kez 26 Nisan 2024’te Paramount+’da yayınlanacak olan dizi, 2022 yapımı Sonic the Hedgehog filmindeki rolünü yeniden canlandıran Idris Elba’nın seslendirdiği Knuckles’ı tanıtıyor.

Knuckles dizisi fragmanı, Super Bowl’da yayınlandı

Super Bowl öncesinde yayınlanan fragman büyük ilgi gördü ve sosyal medya platformlarında Paramount+ dizi fragmanları arasında rekor kırdığı bildirildi. Paramount, Knuckles’ı tanıtmak için Nickelodeon’da yayınlanan Super Bowl’un aile dostu atmosferinden yararlandı ve sevilen Nickelodeon favorilerinin yanı sıra dizinin karakterlerinin görünümlerini sergiledi.

Knuckles, aynı 2022 yapımı Sonic filminde olduğu gibi Idris Elba tarafından seslendirilecek. Sonic the Hedgehog filmlerinin gişedeki başarısı, kâr anlamında da başarı yakaladı. Film, toplam 195 milyon dolarlık bütçeye karşılık 725,2 milyon dolarlık küresel gişe hasılatı elde etti.

Sonic’in üçüncü sinema filminin 20 Aralık 2024’te gösterime girmesi planlanıyor ve haberler Shadow ve Rouge’un da kadroya dahil edileceğini gösteriyor. Knuckles dizisi, 26 Nisan tarihinde ilk 6 bölümüyle birlikte Paramount+ platformunda yayına girecek.

Dizinin şu an için Türkiye’de hangi platformda yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak belli olduğu an sizlerle buradan paylaşacağız. Knuckles, Sonic’in ardından franchise’daki en sevilen karakter desek abartmış olmayız. Siz Knuckles dizisi fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/knuckles-dizisi-fragmani