DOLAR31,2493% 0.14
EURO33,8570% -0.06
STERLIN39,4811% -0.19
FRANG35,3543% -0.47
ALTIN2.053,76% 0,65
BITCOIN1.903.282-0.807

Nintendo Switch 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı!

Nintendo Switch 2 hakkında ortaya çıkan yeni detaylara göre cihazdaki oyunlar, oyuncuları bir hayli tatmin edecek.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Nintendo Switch 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı!

Nintendo Switch’in yaklaşmakta olan halefi hakkında söylentiler çoğalıyor. Geçmişteki doğru sızıntılarıyla bilinen Brezilyalı web sitesi Universo Nintendo’nun haberine göre Nintendo Switch 2, oyuncuların hoşuna gidecek birtakım özelliklere sahip olacak.

Nintendo Switch 2’de geriye dönük uyumluluk olacak

Cihazın hem dijital hem de fiziksel geriye dönük uyumluluk özelliğine sahip olması bekleniyor ki bu da şüphesiz oyuncuları memnun edecek bir özellik.

Bu, oyuncuların ister fiziksel kartuş formunda sahip olsunlar ister dijital olarak satın almış olsunlar, mevcut Nintendo Switch oyun kütüphanelerini yeni konsola taşıyabilecekleri anlamına geliyor. Bu tür bir geriye dönük uyumluluk, kolaylık sağlaması ve oyuncuların oyun koleksiyonlarına yaptıkları yatırımları koruması açısından oyuncular tarafından merakla beklenen bir özellikti.

Dahası, geliştiricilerin yeni donanımın gelişmiş işlem gücünden yararlanmak için orijinal Nintendo Switch’te piyasaya sürülen oyunları “geliştirme” seçeneğine sahip oldukları söyleniyor. Bu da eski oyunlarda gelişmiş grafikler, daha akıcı performans ve ek özellikler için heyecan verici olanaklar sunarak sevilen klasiklere yeni bir soluk getirme potansiyeline sahip.

Resmş adı henüz belli olmayan Nintendo Switch 2 için ortaya çıkan söylentiler arttıkça beklenti de haliyle artıyor. Özellikle The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild’ın grafik olarak güçlendirilmiş bir versiyonunun yeni konsola geleceğine dair söylentiler, Switch 2’nin satışlarda büyük bir başarı yakalamasını sağlayabilir.

Nintendo Switch 2’nin ortaya çıkan teknik özelliklerini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/nintendo-switch-2-yeni-detaylar