OneMedNet, tanı veri havuzunu geliştirmek için iş birliği yapıyor

0

MINNEAPOLIS – Düzenleyici sınıf görüntüleme Gerçek Dünya Verilerinde (iRWD) lider olan OneMedNet Corporation (NASDAQ:ONMD), yeni teşhis ve tedavilerin geliştirilmesini iyileştirmek için büyük, çok eyaletli bir sağlık sistemi ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu işbirliği, yaşam bilimleri inovasyonu için mevcut gerçek dünya verilerinin derinliğini ve çeşitliliğini artıracak.

Söz konusu sağlık sistemi dokuz eyalette 30’dan fazla hastane işletmekte ve Nöroloji, Ortopedi, Onkoloji ve Kardiyoloji alanlarında uzmanlaşmış kliniklerle yılda 2 milyondan fazla kişiye hizmet vermektedir. Ortaklığın OneMedNet’in ağını yaklaşık %15 oranında büyütmesi ve şirketin müşteri veri taleplerini daha hızlı ve kapsamlı bir şekilde karşılama kapasitesini artırması bekleniyor.

OneMedNet Başkanı Aaron Green, yaşam bilimleri kuruluşları için çeşitli ve yüksek kaliteli verilere erişimin önemini vurguladı. Green, özellikle çok değişkenli ve uzunlamasına veri eşleştirme söz konusu olduğunda, şirketin gelişmiş veri küratörlüğü yeteneklerinin müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için çok önemli olduğunu belirtti.

OneMedNet’in iRWD platformu ve veri düzenleme ekibi, sektörün spesifik, doğru ve yorumlanabilir verilere olan talebini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Şirketin ağı, hasta bakımının ilerlemesine katkıda bulunan ve etkili sağlık hizmetleri iyileştirmelerinin geliştirilmesini destekleyen 235’ten fazla sağlık sistemi ve sağlayıcıyı içermektedir.

2009 yılında kurulan OneMedNet, sağlık hizmeti sağlayıcılarının klinik görüntü arşivlerinde bulunan değeri ortaya çıkarma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin iRWD çözümü, verileri yerel olarak kimliksizleştirir, arar ve düzenler, sağlayıcılara araştırma fırsatları sunar ve yaşam bilimleri araştırmaları için katı RWD gereksinimlerini karşılar.

Bu bilgiler OneMedNet Corporation’ın basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.