Popüler aşçılık dizisinin yeni sezon çıkış tarihi belli oldu

0

FX Yönetim Kurulu Başkanı John Landgraf, 9 Şubat’ta yaptığı heyecan verici açıklamayla, FX’in beğenilen dizisi The Bear’ın merakla beklenen yeni sezonunu duyurdu. İşte The Bear 3. sezon çıkış tarihi!

The Bear 3. sezon çıkış tarihi, 2024 Haziran olarak belirlendi!

The Bear yeni sezonu için tarih, Haziran olarak belirlendi. Önceki sezonların formatına benzer şekilde, tüm bölümler tek seferde yayınlanacak ve izleyiciler, önceki sezonlara benzer şekilde kesintisiz bir şekilde tüm sezonu izleyebilecek.

Prodüksiyonun 26 Şubat’ta başlaması planlanırken, Emmy ödüllü bu dizinin devamı merakla bekleniyor. The Bear, son Emmy Ödülleri’ndeki başarısının da gösterdiği gibi, şimdiden dizi sektöründe kendine seçkin bir yer edindi.

En İyi Komedi Dizisi, Jeremy Allen White’a Komedi Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu ve Ayo Edebiri’ye Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödüllerinin de aralarında bulunduğu 10 ödülle dizi, modern televizyonun demir başları arasına girmeye hazır.

Landgraf, yaptığı açıklamada gerek komedi gerek dram daha birçok başka dizinin de 2024 yılında yayına gireceğini belirtti. Ancak tabii ki büyük bir kitle The Bear yeni sezonu için heyecanlıydı.

Siz The Bear dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizi ülkemizde şu anda Disney Plus platformunda yayınlanıyor. Dizinin yeni sezonunu bekliyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/the-bear-3-sezon-cikis-tarihi-belli-oldu