Şeyma Subaşı’nın Son Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu

0

Sürekli tatilde olmasıyla konuşulan ünlü fenomen Şeyma Subaşı, şimdiki tatilinden de de sık sık paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, uzun süre birlikte yaşamış olduğu Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile 3 gün 3 gece süren görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Fakat ünlü çiftin mutluluğu evliyken kısa sürdü. Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi, 29 Eylül’de tek celsede boşanmalarını gerçekleştirdi.

 

Subaşı, “4 Aydır Hayatımda Kimse Yok”

 

Boşanmanın ardından Şeyma Subaşı’nın ismi, farklı farklı isimlerle aşk iddialarına karışmaya devam ediyor. Subaşı, en son hakkında çıkan iddialara; “Boşandığımdan beri 4 aydır belki daha fazla zamandır kimsenin elini bile tutmadım” konuşarak hakkında anılan isimlerle alakalı son noktayı koydu.

Şeyma Subaşı, “Rüya Gibi Ama Gerçek”

 

Şimdilerde sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla dikkat çekmekte olan Şeyma Subaşı, pencere önünde uzaklara daldığı bir videosunu takipçileriyle paylaştı. Subaşı gönderisine, “Hayatı sorunsuz bir şekilde yaşamak için akıyorum. Rüya gibi ama gerçek.” notunu düştüğü fotoğrafını paylaştı.

Kaynak: Magazin Haberleri