Süleyman Okudan’dan MHP’ye ziyaret

0

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan, MHP Manavgat İlçe Teşkilatı’nı ziyaretinde, “Ülkücüler benim başımın tacıdır. Ben sadece AK Parti’nin değil aynı zamanda MHP’nin de başkan adayıyım. Cumhurun adayıyım” dedi.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan, adaylığının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilmesinden sonra Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı’nın ardından ikinci ziyaretini MHP İlçe Teşkilatı’na yaptı. Prof. Dr. Okudan’a ziyaretinde eşi ile birlikte Ak Parti Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal ve Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’la Ak Partili yöneticiler eşlik etti.

‘HOCAMIZ ARTIK BELEDİYE BAŞKANIMIZ’

MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş ve parti yönetimi tarafından bina girişinde çok bir şekilde karşılanan Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Süleyman Okudan’a MHP’liler büyük ilgi gösterdi. Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Süleyman Okudan’ı partililere takdim eden MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş, “Hocamız, başkanımız burada; sizin karşınızda. Bazı sosyal medya hesaplarında gerçeği yansıtmayan anlamsız şeyler yazılıyor. Hocamız için artık adayımız demiyorum çünkü o bizim artık belediye başkanımız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın” dedi.

Ziyarette AK Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal ve Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’da kısa birer konuşma yaptı.

ÜLKÜCÜLER BENİM BAŞIMIN TACIDIR

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan, ziyarette MHP’lilere hitaben yaptığı konuşmada, bazı sosyal medya hesaplarında kendisi hakkında ileri sürülen ‘abuk sabuk’ iddiaları kesin bir şekilde reddederek, “Ülkücüler benim başımın tacıdır. Ben rektörlüğüm dönemimde onlarca ülkücü genç kardeşimin akademik girişlerini yaptım. Şu anda aralarında dekan olanlar var” dedi. Hakkında çeşitli dönemlerde çeşitli iftiralarda bulunulduğunu anlatan ve FETÖ kumpaısyla cezaevine dahi girdiğini belirten Prof. Dr. Okudan, hakkındaki tüm suçlamalardan beraat ettiğini dile getirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çok önemli bir siyaset ve devlet adamı olduğunu vurgulayan Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Süleyman Okudan, “Yaşadıklarımı yazdığım kitabımda Devlet Bahçeli’nin gençlik kurultayında yaptığı konuşmanın sözlerine de yer verdim. Devlet Bahçeli seneler önce ülkü ocaklarına mensup gençleri soskakların kavga ortamına çekip eğitime yönlendirerek çok önemli bir karar verdi” dedi.

CUMHURİYETİMİZİN 100’NCÜ YILINDA 101 PROJE

Ülkücülerin Türk devleti için çok önemli olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Okudan, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yol göstericiliği yolumuzu aydınlatmış, bizlere ışık olmuştur. Ben sadece AK Parti’nin değil, aynı zamanda MHP’nin de adayıyım. Yani Cumhurun, Milletin, sizlerin adayıyım. Daha çok bir araya geleceğiz. Cumhuriyet’imizin 100’ncü yılında 101 projeyle ki bu projelerin tamamı kaynaklarıyla hazır durumda. Bu projeleri anlatacağız. Kadınlarımızla, gençlerimizle ve sizlerle birlikte Manavgat’ın körleşmiş siyasetine son vereceğiz. Hizmet için buradayım. Manavgat için buradayım” diye konuştu.

‘DEM’LE PKK’YLA İŞBİRLİĞİ YAPANA GİDECEK DEĞİLİM’

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Süleyman Okudan, kendisine birçok partiden teklif geldiğini ve hepsini reddettiğini belirterek, “DEM’le PKK’yla işbirliği yapana ya da masaya bir oturup bir kalkan diğer partiye gidecek değildim. herhalde gidecek değildim. Benim için milletin karakterini temsil eden partiler AK Parti ve MHP’dir. Beni zaman zaman MHP’ye de yakıştıran arkadaşlarım oldu” dedi.