UiPath, Google Cloud entegrasyonunu yeni tekliflerle geliştiriyor

0

İş otomasyonu yazılımında lider olan UiPath Inc. (NYSE: NYSE:PATH), Google Cloud ile işbirliğini genişleterek Google Cloud Marketplace’te yeni entegrasyonlar ve kullanılabilirlik sunuyor. Bu hamle, müşteriler için Google Cloud altyapısında otomasyon girişimlerinin dağıtımını ve ölçeklendirilmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Google Cloud’un Vertex AI ile entegrasyon, otomasyon uzmanlarının metin oluşturma ve diğer yapay zeka destekli görevler için PaLM 2 büyük dil modelini kullanmasını sağlıyor. UiPath müşterileri artık karmaşık kodlama olmadan makine öğrenimi modelleri oluşturabilir, dağıtabilir ve yönetebilir, bunları daha verimli tahminler için iş süreçlerine entegre edebilir.

UiPath’in Uzmanlaşmış Yapay Zeka ve Gen Yapay Zekayı kurumsal otomasyon, makine öğrenimi ve doğal dil işleme ile birleştiren platformuna artık Google Cloud Marketplace üzerinden kolayca erişilebiliyor. Bu erişilebilirlik, Google Cloud müşterileri için konsolide faturalandırma, daha kısa tedarik döngüleri ve potansiyel maliyet tasarrufu sağlıyor.

UiPath ayrıca 100’den fazla Google Cloud ve Google Workspace etkinliği için API tabanlı bağlayıcılar geliştirerek Gmail, Takvim, Dokümanlar, E-Tablolar ve Drive’ı içeren görevler için iş akışı verimliliğini artırdı. Google Workspace ile entegrasyon, kullanıcıların etkinlik planlama, dosya yönetimi ve elektronik tablo güncellemeleri gibi çeşitli rutin görevleri otomatikleştirmelerini sağlar.

Google Cloud Looker’ın müşterisi olan UiPath, Looker Studio’dan yararlanarak işle ilgili içgörüler elde ediyor, bilinçli karar verme ve self servis analitik için çok sayıda kaynaktan gelen verileri görselleştiriyor.

UiPath İş Otomasyon Platformu, basitleştirilmiş bir satın alma süreci ve Google Cloud hizmetleriyle entegrasyon sunarak bugünden itibaren Google Cloud Marketplace üzerinden satın alınabilir.

Bu genişleme, UiPath için yapay zeka destekli otomasyon yeteneklerini geliştirmede önemli bir adımı temsil ediyor ve müşterilere dijital dönüşüm çabalarını yönlendirmek için gelişmiş araçlar sağlıyor.

Bu bilgiler, UiPath tarafından yakın zamanda yapılan bir SEC başvurusuna dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.