Yeni Predator filmi geliştirme aşamasında! İsmi de belli oldu

0

20th Century Studios, 2022 yapımı Predator’ün öncesini anlatan Prey’in arkasındaki deha Dan Trachtenberg, devam filmi için kollarını sıvadı. Yeni Predator filminin geliştirme aşamasında olduğu ve hatta isminin de belli olduğu ortaya çıktı.

Yeni Predator filminin adı ‘Badlands’ olacak

Badlands’in konusuyla ilgili ayrıntılar sıkı bir şekilde gizlenmeye devam ediyor. Prodüksiyonun bu yılın sonlarına doğru başlaması planlanıyor. Prey’in başarısı üzerine inşa edilen film, Trachtenberg’in yetenekleri altında Predator evrenini daha da derinleşecek.

Badlands için kesin yayın planları henüz onaylanmamış olsa da, 20th Century Studios’un son çabalarının oluşturduğu emsal, Badlands için potansiyel olarak büyük bir bütçe ayırılacağını gösteriyor.

Trachtenberg’in etkileyici repertuarında Badlands’in yanı sıra 10 Cloverfield Lane, The Boys’un pilot bölümü ve Black Mirror gibi beğenilen projelerin yönetmenliği de yer alıyor. Çok yönlü yeteneği ve izleyicileri büyüleme konusundaki kanıtlanmış becerisi Badlands için de iyiye işaret.

Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers (ki kendisi yakın zamanda vefat etti) ve Jesse Ventura gibi ikonik oyuncuların içerisinde rol aldığı Predator serisi, pop kültüründe silinmez bir iz bıraktı, ardından üç devam filmi geldi ve nesiller boyunca izleyicileri büyüledi.

2022 yapımı Prey filmini izlemiş miydiniz? Siz yeni Predator filmi için heyecanlandınız mı? Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/yeni-predator-filmi-gelistirme-asamasinda-ismi-de-belli-oldu