DOLAR31,2493% 0.14
EURO33,8570% -0.06
STERLIN39,4811% -0.19
FRANG35,3543% -0.47
ALTIN2.053,76% 0,65
BITCOIN1.903.282-0.807

Fransız SUV atağı! Yeni Renault Symbioz

Fransız otomobil devi Renault resmen atağa kalktı. SUV model gamını giderek büyütüyor. İşte yeni Renault Symbioz özellikleri ve detayları…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Fransız SUV atağı! Yeni Renault Symbioz

Fransız otomobil üreticisi Renault tam anlamıyla atağa kalktı diyebiliriz. Marka son dönemlerde neredeyse her üç günde bir yeni bir modeliyle gündemde. Yeni kurulacak elektrikli mini otomobil markası Amperino’nun ardından marka SUV atağına devam ediyor. İşte yeni C SUV Renault Symbioz özellikleri ve detayları…

Yeni C SUV! Renault Symbioz özellikleri!

Fransız otomobil üreticisi Renault yeni modeli Symbioz ile gündemde. Marka özellikle SUV modellerde yaptığı atağına devam ediyor. Kullanıcıları dinleyerek taleplere cevap vermek isteyen Renault, Megane E-Tech, Austral ve Captur’un yanına C SUV segmentini dolduracak Symbioz’u da ekliyor.

Bu arada Koleos’u da unutmayalım. Tüm bu araçları topladığımızda ortaya büyük bir SUV ailesi çıkıyor. Peki yeni Symbioz kullanıcılarına neler vadediyor? Öncelikle yeni bir hibrit otomobilin daha piyasaya katıldığını belirtelim. Araç Renault’un Megane E-Tech ve Scenic E-Tech ile başlattığı trendin izlerini taşıyor.

Araç 1.5 ton ağırlığın altında olacak. Kaputun altında 145 Hp güç üreten E-Tech hibrit bir ünite yer alacak. Aracın yakıt tüketiminin uzun yolda 4,7 ve şehir içerisinde ise 6,5 litre olduğu belirtiliyor. Otomobilin en dikkat çekici yanı ise cam tavanın standart olarak sunulacak olması. Aracın tavanında güneşten koruyucu bir perde yok.

Onun yerine buzlaşan veya opaklaşan diyerek tarif edebileceğimiz Polimer Dağılımlı Sıvı Kristal (PDLC) özelliğe sahip panoramik cam tavan olacak ve bu özellik dediğimiz gibi tüm paketlerde standart olarak sunulacak. Otomobil hakkında ilk bilgiler bunlar. Teaser görüntüleri yayınlanan otomobille alakalı resmi bilgileri ilerleyen günlerde daha net olarak alacağız.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/renault-suv-atagi-yeni-renault-symbioz