DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.961.412-0.252

Tesla’yı modifiye ettik! Tesla, nasıl Batmobile oldu?

Tesla’nızı daha da özel hale getirebilmek mümkün olsaydı? Bugün SDN Kurucusu Hakkı Alkan’ın Tesla Model Y aracını Batmobile’e dönüştürdük.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tesla’yı modifiye ettik! Tesla, nasıl Batmobile oldu?

Tesla, elektrikli araç pazarında lider bir marka haline geldi. Güçlü motorları, uzun menzilli pilleri ve şık tasarımları ile Tesla’lar, birçok kişinin hayalini süslüyor. Peki ya Tesla’nızı daha da özel hale getirebilmek mümkün olsaydı? Bugün SDN Kurucusu Hakkı Alkan’ın Tesla Model Y aracını Batmobile’e dönüştürdük.

Tesla, nasıl Batmobile oldu?

Instagram: https://bit.ly/3ujzVnX
Facebook: https://bit.ly/3OyEj9y
Threads: https://bit.ly/49qitgj
TikTok: https://bit.ly/3upHrxz

Bu videomuzda, Tesla’mızı nasıl Batmobile’a dönüştürdüğümüzü anlatık. Tesla, elektrikli araç teknolojisinin öncüsü ve lüks otomobil segmentinde bir devrim yaratan bir marka olarak biliniyor.

Batmobile dönüşümü sürecinde bir dizi dikkat çekici değişiklik yapıldı. İlk olarak, aracın gövdesi mat siyah bir renkle kaplandı. Bu, aracın ikonik Batmobile görünümünü yakalamak için önemli bir adımdı. Tüm bu modifikasyonlar sonucunda, Tesla’nın bambaşka bir araca dönüştüğü söyleyebiliriz. Artık gerçek bir Batmobile’a benziyor ve herkesin dikkatini çekiyor.

Bu dönüşümü gerçekleştiren Carmekan sizleri de unutmadı. Bu videodan geldiğini söyleyen herkes için %10 indirim ve iki adet cam filmi hediyesi sizleri bekliyor.

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/teslayi-modifiye-ettik-tesla-nasil-batmobile-oldu