GFL 34,45$’dan ikincil hisse arzını duyurdu

0

VAUGHAN, ON – Kuzey Amerikalı bir çevre hizmetleri şirketi olan GFL Environmental Inc. (NYSE: GFL) (TSX: GFL), ikincil sermaye benzeri oy hakkına sahip hisse arzının fiyatını belirledi.

Arz, 4 milyon hisse artırılarak, her biri 34,45 ABD Doları fiyatla toplam 21 milyon hisseye ulaşacak. BCEC-GFL Borrower (Cayman) LP ve Ontario Teachers’ Pension Plan Board dahil olmak üzere satış yapan hissedarlar, satıştan elde edilen geliri GFL’ye aktarmayacak.

Hisseler Kanada’da GFL’nin temel raf izahnamesine bir izahname eki yoluyla ve ABD’de SEC’e sunulan Form F-10’daki bir kayıt beyanını takiben arz edilecektir. RBC Capital Markets, LLC ve RBC Dominion Securities Inc. sırasıyla Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki arzın sigortacılarıdır.

Merkezi Vaughan, Ontario’da bulunan GFL, Kuzey Amerika’daki en büyük dördüncü çeşitlendirilmiş çevre hizmetleri şirketi olarak tanınmaktadır. Şirket 20.000’in üzerinde çalışanı ile Kanada genelinde ve ABD eyaletlerinin yarısından fazlasında katı atık yönetimi, sıvı atık yönetimi ve toprak iyileştirme gibi hizmetler sunmaktadır.

Bu haber, GFL Environmental Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.